STUDYLON ACADEMY'DE

Özel Dersler

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bire Bir Dersler

Birebir özel derslerimizde, öğrencilerimizi yalnızca akademik başarıya değil aynı zamanda kişisel gelişimlerine de odaklanmaya teşvik ederiz. Hayal güçlerini kullanmaya, yaratıcılıklarını geliştirmeye ve kendilerini daha iyi anlamaya teşvik ederiz. Studylon Academy olarak, öğrencilerimize birebir özel dersler aracılığıyla kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunmayı ve onları gelecekteki başarıları için güçlendirmeyi hedefleriz.

Studylon Academy, özel dersin sadece başka bir öğretmene sahip olmakla ilgili olmadığına inanır. Bizim için öğrencilerimizi gerçekten anlamak, onları dinlemek ve birey olarak ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetmek büyük önem taşır. Her öğrencinin benzersiz bir öğrenme tarzı vardır ve bu doğrultuda özel öğretme teknikleri ve materyaller sunarız. Empati kurabilen yetkin öğretmenlerimiz, öğrencilerin öğrenme sürecinde en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olur. Studylon Academy olarak, öğrencilerimizin birebir özel dersler aracılığıyla kapsamlı bir öğrenme deneyimi yaşamalarını ve gelecekteki başarıları için güçlenmelerini hedefleriz.

https://studylonacademy.com/wp-content/uploads/2023/08/bire-bir-ders.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://studylonacademy.com/wp-content/uploads/2023/08/grup-dersleri.png

Grup Dersleri

Eğitim, sadece öğretmen ve öğrenci arasında değil, aynı zamanda öğrenciler arasında da gerçekleşen sosyal bir süreçtir. Grup derslerimizde, öğrencilerimizin birbirlerinden öğrenmelerini, soru sormalarını, tartışmalarını ve iş birliği yapmalarını sağlayan bir eğitim modeli uyguluyoruz. 

Öğrencilerimizle birlikte 3-6 kişilik gruplarda derslerimizi gerçekleştiriyoruz. Online ya da yüz yüze derslerle müfredata uygun bir ilerleme süreci gerçekleştiriyoruz. Online derslerimizi öğrencilerimizin tercihlerine göre kurguluyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Neden Evde Eğitim?

Evde eğitim modelinin temel avantajı, öğrencilerin destekleyici, tanıdık bir öğrenme ortamında bulundukları için kısa sürede çok fazla içeriği kapsayabilmeleridir. Özellikle dil edinimi söz konusu olduğunda, evde eğitim, çocukların tüm potansiyellerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için harika bir yaklaşımdır.

Evde eğitim, çocukların daha hızlı öğrenmelerine, özgüven geliştirmelerine, daha bağımsız düşünmelerine ve öğrenmeyi sevmelerine yardımcı olur.

Normalde, çeşitli konularda uzmanlaşmış öğretmenler tarafından her gün üç ila beş saat yoğun akademik eğitim veriyoruz. Bu akademik plana ek olarak, öğrenciler kendilerine çalışma teknikleri konusunda yardımcı olan, spor ve sanatsal çabalardan oluşan ders dışı takvimi denetleyen ve ebeveynlere gelişimleri hakkında güncel bilgiler veren bir danışmanla birlikte çalışırlar.

İhtiyaçlarınızı değerlendirdikten sonra, deneyimli öğretmenlerden oluşan ekibimiz kapsamlı bir çalışma planı oluşturmak için bir grup Studylon danışmanıyla yakın işbirliği içinde çalışacaktır. Çocuğunuzun gereksinimleri ve hedefleri müfredat boyunca uygun şekilde karşılanacaktır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
BİRLİKTE HAZIRLANALIM

İhtiyacınız olan tüm dersler

Studylon Academy'de

Özel Derslerde Nasıl İlerliyoruz?

-Deneme Sınavları

Sürekli yaptığımız deneme sınavlarıyla öğrencilerimizin bilgi, beceri, zaman yönetimi, kaygı kontrolü ve soru çözme yeteneklerini geliştirmelerine, eksik konularını tespit etmelerine ve gerçek sınavlara hazır olmalarına yardımcı oluyoruz.

-Grup Ödevleri

Deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilen ve grup ödevleri, öğrencilerimizin ortak bir amaç doğrultusunda çalışarak, birbirlerinden öğrenmelerini ve ödev sorumluluklarını artırmalarını sağlar.

-Ödev Koçluğu

Ödev koçlarımız, dersin öğretmeninin verdiği ödevleri kontrol eder ve değerlendirir. Aynı zamanda soru çözümleriyle konuların pekişmesini sağlar ve öğrencilerin derse ilgisini canlı tutar.

-Ders Kayıtları

Öğrencilerimiz, ders kayıtlarını diledikleri zaman tekrar izleyerek, kaçırdıkları veya anlamadıkları noktaları yakalayabilir ve bu sayede öğrenmelerini pekiştirebilirler.
STUDYLON ACADEMYİletişim
Ünalan Mah. Libadiye Cad. Emaar Square E Blok Kat:24 No:2404 Üsküdar
TAKİPTE KALINSosyal Medya
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
STUDYLON AKADEMİİletişim
Ünalan Mah. Libadiye Cad. Emaar Square E Blok Kat:24 No:2404 Üsküdar
TAKİPTE KALINSosyal Medya
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.